anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV Bravia KD-65XF9005, nie można uruchomic - tylko restart kablem

profile.country.PL.title
mlodydudus
Użytkownik

TV Bravia KD-65XF9005, nie można uruchomic - tylko restart kablem

Witam,

Posiadam TV od dnia 7 lipca. Raz w tygodniu a nie raz i częściej nie mogę włączyć TV.

Pilot nie reaguje wcale, baterie są ok, TV nie chce się włączyć.

Pomaga jedynie odłączenie kabla od gniazdka 230V i po tym zabiegu pilot reaguje i TV uruchamia się.

Przy takim sprzęcie uważam coś takiego jest niedopuszczalne.

Aktualizacje mam wszystkie najnowsze.

Proszę o pomoc

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Proponuję że 2x reset do ustawień fabrycznych jak nie pomoże nagraj filmik na telefon i dzwon na serwis

profile.country.PL.title
mlodydudus
Użytkownik

Wczoraj wykonałem po raz drugi ust fabryczne i poczekam kiedy to się znowu stanie. Dzwoniłem na infolinię i już mam podany nr telefonu do najbliższego serwisu i chyba bez niego się nie obejdzie. Nie możliwe żeby w takim sprzęcie robić reset do fabrycznych co miesiąc lub częściej i później wszystko od nowa ustawiać - uważam że nie przy takim modelu.

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Spróbuj wgrać na nowo oprogramowanie

profile.country.PL.title
mlodydudus
Użytkownik

Witam ponownie,

2 tygodnie temu wykonałem przywrócenie do ustawień fabrycznych i do dzisiaj problem nie wystąpił, także na tą chwilę jest sukces. Napiszę za jakiś czas czy dalej jest ok czy nie.

profile.country.PL.title
mlodydudus
Użytkownik

Po tak długim czasie mogę potwierdzić sukces. Ten błąd nie wystąpił już ani razu.

profile.country.PL.title
adaxis
Poszukiwacz

Hej, obyło się bez serwisu? Serio? Tylko do ustawień fabrycznych kilka razy? Traci się również kalibrację?