anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony XR55X90J

profile.country.PL.title
janektrzy
Poszukiwacz

Sony XR55X90J

Od 29.06.2022 TV zaatakowała "pikseloza", smużenie, zatrzymywanie kadru. W lutym br. miałem podobne problemy i w ramach rękojmi serwis Sony wgrał mi nowe oprogramowanie - problem zniknął. Teraz wrócił. TV jest na gwarancji (zakup 10.2021). Czy ktoś jeszcze ma aktualnie taki problem. Mam włączoną funkcję automatycznej aktualizacji; restartowanie nie pomaga.

 

 

 

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Skoro problem wrócił to kontakt z serwisem ponownie

profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

29.06. wyszła nowa aktualizacja oprogramowania, widocznie znowu coś skopali. Ja mam podobny model X94J i mam wyłączoną automatyczną aktualizację i w takim razie nie będę aktualizował.

profile.country.PL.title
Sebol74
Użytkownik

a używasz karty CAM?

profile.country.PL.title
arturo2234
Poszukiwacz

Mam ten sam model tyle że 50 calowy. Mam tv od vectry z modułem cam. Działa bez problemu. Choć na poczatku nie było kolorowo nie które kanały nie działały lub blokade miały. Okazało się że karte trzeba było zresetować. Obraz mam wrażenie ciut lepszy jak na dekoderze. Ale najlepiej robią robote programy nadawane w lepszej jakości. Widać możliwości tego tv.

Też mam nowe oprogramowanie i nic się nie dzieje ,działa dobrze tv.

 

Mam prośbę;)

U mnie był serwis bo w netflixie były artefakty/pasy na podgladzie filmu lub jak sie wraca do podgladu przyciskiwm back. Stwierdzili wine aplikacji. Masz to samo może? Ciężko to dojrzeć za dnia w nocy bardziej ale pod sama matrycą jak jestes to widać. Daj znać jak u Ciebie będe wdzieczny.

20220612_124557.jpg

20220612_124540.jpg

profile.country.PL.title
janektrzy
Poszukiwacz

Problem nie tylko wrócił, ale jeszcze jest gorzej. Dodatkowo pojawia się zniekształcenie głosu, obraz się zamazuje i tkwi przez kilka sekund nieruchomo, itd. Pozostaje tylko serwis.

profile.country.PL.title
arturo2234
Poszukiwacz

To tylko serwis. Pewnie wymienia matryce Ci. Albo tv sprawny a cos z modolem cam. A masz to samo co ja w podgladzie na netflix?

profile.country.PL.title
Sebol74
Użytkownik

podejrzewam, że gó...o zrobią bo ci powiedza ze zlej karty używasz - "pociąg sie wykoleił bo tory były złe albo podwozie było złe-cytując klasyka). Ja mam model xh9096. Wymienili mi płyte główna, mam najnowsza aktualizacje i nadal co drugi dzien nie czyta mi karty (mam na niej cały pakiet C+). Musze resetowac cały TV albo ciagle wyciagać i wkładać karte, cholery idzie dostać.

Zostały mi 2 m-ce gwarancji. Składam ponownie reklamacje z tytułu rękojmi bo produkt jest niezgodny z opisem/specyfikacją skoro nie czyta prawidłowo karty cam w gnieździe CI+. Sony to obecnie totalna porażka. Nigdy więcej.