anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony półka premium xh 9505

profile.country.PL.title
D-ari.
Użytkownik

Sony półka premium xh 9505

Witam wszystkich forumowiczów już tu kiedyś pisałem ale jak tam ktoś odpisał jesteśmy za malutcy by wygrać z Sony tytuł poprzedniego postu ( Sonypółka premium xh 9505) nie udało mi się z nimi nic wywalczyć ale w związku z tym iż gwarancja na telewizor dobiega końca będę go rozbierał sprawdzał fachowość serwisu z jakimi Sony podpisuje umowy (zabiera telawizor do czyszczenia bo kurz  w środku matrycy , następnie stwierdza iż jest klejona no to jakim cudem tam się kurz dostał a na koniec po konsultacji z Sony stwierdza iż mój sprzęt był zainstalowany a oddziale szpitalnym znajdującym się w kotłowni na statku tak wynika z ekspertyzy wystawionej przez serwis która to ustaliła z Sony) mam na tyle doświadczenie i umiejętności by go rozebrać stwierdzić czy matryca jest klejona a może jak wszystkie matryce jest spięta metalową ramką dookoła zobaczymy , będę wrzucał na bieżąco na YT wszystkie filmiki z rozbiórki jeżeli będzie możliwość z czyszczenia , składania wraz z opisem multilanguage .Pozdrawiam wszystkich forumowiczów . YouTube  Dariusz Góra . email. priv. xxxx@xxx

 

Moderator: Post edytowano, ponieważ udostępnianie prywatnych danych kontaktowych jest niezgodne z regulaminem forum. Zapraszamy do korzystania z funkcji prywatnych wiadomości.

0 ODPOWIEDZI 0