anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KE-65XH9005 - Aktualizacja listy kanałów Cyfra+ / NC+ / Canal+

profile.country.PL.title
Konrad
Poszukiwacz

Sony KE-65XH9005 - Aktualizacja listy kanałów Cyfra+ / NC+ / Canal+

Witam, w sierpniu tego roku zmieniła się totalnie kolejność kanałów Canal+. Przed tą zmiana w telewizorze Sony KE-65XH9005 po naciśnięciu przycisku TV (na oryginalnym pilocie od telewizora) włączał się dekoder Canal+ (podłączony po kablu HDMI z TV) a następnie pojawiał się podgląd listy kanałów Canal+ i można było łatwo zmienić sobie kanał na ten który nas w danej chwili interesuje sugerując się podglądem (miniaturka programu) i opisem danego kanału.

 

Mój problem polega na tym ze po zmianie kolejności kanałów przez Canal+ nie wiem jak zmodyfikować ja na swoim telewizorze (kolejność miniaturek z podglądem programów) i tak na przykład podgląd kanału nr 3 pokazuje ze jest to TVN Style (według starej listy kanałów) a po jego wybraniu okazuje się ze w rzeczywistości jest to Canal+ DOMO (nowa lista po sierpniowych zimnach przez Canal+) a wiec podgląd zupełnie nie pokrywa się z rzeczywistością.  

 

Bardzo dziękuje i proszę o pomoc

IMG_7590[2535].jpeg

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Ja bym odpiął dekoder, TV przywrócił do ustawień fabrycznych i od nowa podłączył dekoder. Inaczej tego nie widze...

Chyba że może jak przytrzymasz na podglądzie kanału i może będzie jakas edycja

profile.country.PL.title
Konrad
Poszukiwacz

Ale to nie jest problem z dekoderem, na wszystkich 4 dekoderach mam tak samo po układane kanały. To jest problem z lista kanałów w telewizorze która pozostała stara (stara kolejność) i właśnie ta listę w telewizorze chce zmienić ale nie wiem jak. 

Aadaam
Nowicjusz

Mam dokladnie ten sam problem. Czy ktos

wie czy mozna spodziewać sie aktualizacji listy kanałów canal plus / cyfra w przewodniku kanałów Sony lub zmienić ją ręcznie?