anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KD-43XH8505 - Niedostępne ustawienia ekranu

profile.country.PL.title
Filipiano
Nowicjusz

Sony KD-43XH8505 - Niedostępne ustawienia ekranu

Witam, mam problem z telewizorem Sony KD-43XH8505, mianowicie nie mogę zmienić żadnej z funkcji ustawień ekranu, wszystko, wraz z trybem i proporcjami obrazu jest niedostępne. Niezależenie, czego bym nie podłączył, dalej jest to samo. Dekoder oraz internet mam od UPC, próbowałem też łączyć się przez wifi, ale też to niczego nie zmieniło. Dodam, że telewizor formatowałem, resetowałem i aktualizowałem, nie przyniosło to zamierzonego efektu. Problemu by nie było, gdyby nie to, że poszczególne filmy czy seriale na Netflixie nie są wyświetlane na całym ekranie, tylko są ucięte, a obrazu nie da się rozciągnąć. Nie kupowałem telewizora 43 cale, żeby korzystać załóżmy z 32 cali. 

Proszę o pomoc, z góry dziękuje.

Pozdrawiam wszystkich

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

Sugeruję skontaktować się z autoryzowanym serwisem, gdzie przeprowadzą kompleksową analizę problemu i zaproponują rozwiązanie. Najbliższy serwis możesz znaleźć tu: https://locator.sony/pl_PL/servicecenters/?zoom=5&latitude=52.16045&longitude=19.33594

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Filipiano skierowałem sprawę do supportu - oto odpowiedź:


Proszę się upewnić, że nie jest użyty tryb prezentacji sklepowej.

Jeżeli nadal problem będzie występował, to proszę się skontaktować ze wsparciem technicznym:

Telefon: +48 22 30 60 694

E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com

Nasze linie są otwarte w godzinach 09:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku.


Pozdrawiam

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

Spróbuj:

ustawienia, obraz i dzwięk, ustawienia ekranu, pole wyświetlania-wybierz odpowiednie...