anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY BRAVIA KDL-55W755C - jak odczytać hasło konta google lub youtube

profile.country.PL.title
AnnaKorala
Poszukiwacz

SONY BRAVIA KDL-55W755C - jak odczytać hasło konta google lub youtube

Witam

Interesuje mnie odczytanie hasła do konta google lub youtube na telewizorze. Wiele lat temu zakładane było konto, na youtube mamy sporo subskrypcji. Nie chciałbym ich stracić. Niestety nie mogę odzyskać hasła do konta google, telewizor jest cały czas zalogowany. Posiadam oprogramowanie PKG5.435.01

 

Czy jest jakaś możliwość podłączenia się komputera pod TV i znalezienia tego w pamięci wewnętrznej telewizora, skoro nigdzie w opcjach nie ma takiej możliwości ? 

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

Jeżeli chcesz odzyskać lub zresetować hasło do konta google można to zrobić z poziomu komputera lub smartfona. Jest tutaj  opisane jak to zrobić.

profile.country.PL.title
AnnaKorala
Poszukiwacz

Ten samouczek nie jest przystosowany do telewizora, jedynie do komputera lub telefonu. W TV nie mam takiej opcji jak

profile.country.PL.title
AnnaKorala
Poszukiwacz

google -> zarządzaj kontem google

profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

ale tobie chodzi o hasło do konta google więc tym samym kontem możesz zalogować się na kompie lub smartfonie

profile.country.PL.title
AnnaKorala
Poszukiwacz

Tak, ale bez hasła nie jestem wstanie tego zrobić... na TV nie da się podejrzeć hasła ani go zmienić. Google nie daje mi zmienić hasła twierdząc, że konto najprawdopodobniej nie jest moje. Nie mam dostępu do konta poprzez komputer czy telefon. Jestem zalogowany jedynie na TV do konta google i aplikacji youtube. Nie widzę nigdzie możliwości zmiany hasła.

profile.country.PL.title
jason.bourne
Użytkownik

Wyloguj się z tego konta z tv. Wtedy na laptopie zresetuj hasło.