anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 75XH9096 ciagłe restarty, zawieszanie sie i problem z dzwiekiem

profile.country.PL.title
Damian88krk
Poszukiwacz

Sony 75XH9096 ciagłe restarty, zawieszanie sie i problem z dzwiekiem

Witam wszystkich. 

 

Kupiłem miesiac temu TV Sony 75XH9096 od poczatku same problemy

- Ciagłe samoistne włączanie sie TV typowym "kliknięciem" ( bez włączania obrazu ) ta sytuacja powoduje u mnie

  wlaczenie amplitunera Sony Str DH 790.

- Restartowanie sie TV przy włączeniu lub konieczność odpiecia TV od prądu by go włączyć 

- Chwilowy zanik dzwieku w głośnikach kina domowego ( przy głosnikach tv jest ok )

Dzwoniłem do Sony NIC nie wiedzą

Jestem w kontakcie meilowym z Sony odpisali mi cytuję:

1. HOME-USTAWIENIA-SIEĆ I INTERNET-KONFIGURACJA SIECI DOMOWEJ-KONTROLA IP-PROSTA KONTROLA IP-WŁĄCZ

2.HOME-USTAWIENIA-OGLĄDANIE TV-WEJŚCIA ZEWNETRZNE-USTAWIENIA ZAAWANSOWANE-KONTROLA RS232-WYŁĄCZ

NIC z tych rzeczy nie pomogło, po kolejnym emailu napisali mi ze nie ma na tą chwile rozwiazania i ze ich technicy nad tym pracują.

Wiem ze nie jestem sam czytając to forum wiele ludzi ma identyczne problemy

Telewizor posiadam miesiac zakupiony w media expert przez internet. 

Próbowałem juz wszystkiego:

- Ustawienia fabryczne kilka razy

- Wyłączanie z prądu 

- Soft reset pilotem 

- Zmiana 3 kabli hdmi w tym 2 x hdmi 2.1 

- Codziennie zmieniałem opcje w ustawieniach i sprawdzałem czy coś przyniesie rezultat. 

Do TV mam tylko podpiete PS4.

Niestety nic nie pomaga i prosze o pomoc.

Jestem na tyle wkurzony ze nie odpuszcze! Dałem za TV ponad 8 tyś zł 

Co polecacie, co robić? Prosze o pomoc i sugestie 

34 ODPOW. 34
profile.country.PL.title
krolstanislaw
Nowicjusz

Ten sam problem mam w KD65ZD9. Serwis na razie bezradny. Wymienili płytę główną, płytę zasilającą i obudowę. 

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Doradca

Ja mam puki co wszystko ok i z PS5. Ale były restarty i czarny ekran, i tak dalej. 

profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

Mała rocznica więc wypada napisać słówko. Od miesiąca na najnowszym oprogramowaniu nie miałem żadnego restartu ani żadnej zwiechy. Nie przywracałem po aktualizacji ustawień fabrycznych. Model 55xh9005. Używam tylko wewnętrznych aplikacji oraz dekodera Horizon pod hdmi1. Czyżby jednak sony poprawiło coś.. Mam nadzieję że już tak zostanie. 

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Doradca

Dokładnie w mojej sytuacji jest puki co dobrze, wiadomo że chcemy więcej poprawek i zaległych obiecanych aktualizacji. Pozdrawiam. Ostatnio przestałem na forum ingerować bo wszystko już zostało napisane. Pozostało czekać.

profile.country.PL.title
Persu87
Użytkownik

Restartow brak, ale pilot tv traci synchronizacje
Z dekoderem od multimedii
Pzdr FP