anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z filmami na yt na 65xh9505.

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Problem z filmami na yt na 65xh9505.

Witam. Czy osoby posiadające ten model mogą sprawdzić u siebie ten film https://youtu.be/vx9i8-bOW7s 

U mnie obraz pojawia się i znika (dosłownie) i zacina. Kilka innych filmów tego samego autora to samo. Na smartfonie i laptopie ok. Podejrzewam, że trzeba coś zmienić w ustawieniach tv. Może ktoś miał ten sam problem. 

3 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

W mnie yt działa prawidłowo. Mam tylko problem z filmami tego użytkownika. Reszta filmów na yt odtwarza się normalnie. Nie będę przywracał ustawień dla jednego filmu. U znajomego, który ma inny model sony, na tym filmie to samo (rwie się i zacina) . Wiec widocznie autor filmów kompresuje jakimś dziwnym kodekiem. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

W XH9096 też mam taką przypadłość jeżeli chodzi o część filmów wazupa, część działa dobrze. W innych filmach z różnych kanałów nie zauważyłem czegoś podobnego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Sprawdziłem -u mnie też ten filmik rzeczywiście się przycina (chwilowe zaciemnienia),sprawdziłem na kompie i też nie najlepiej działa.Tzn nie ma czarnych mignięć obrazu , ale są jakby zwolnienia i przeskoki.

Ale najdziwniejsze jest to ,że na tym filmiku jest jakby u góry jedna linia obrazu "wywinięta" jak w starych VHS...

Reszta YT b/u z tego co widziałem

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
teresa1975
Poszukiwacz

Mam ten sam problem z YouTube nie uruchamia się tylko po resecie w fabryczne ale przez chwilę tylko działa nawet szczerze żałuję tego zakupu pod matrycą do połowy zakurzone czekam na odzew z strony serwisu

 

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

W mnie yt działa prawidłowo. Mam tylko problem z filmami tego użytkownika. Reszta filmów na yt odtwarza się normalnie. Nie będę przywracał ustawień dla jednego filmu. U znajomego, który ma inny model sony, na tym filmie to samo (rwie się i zacina) . Wiec widocznie autor filmów kompresuje jakimś dziwnym kodekiem. 

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

W XH9096 też mam taką przypadłość jeżeli chodzi o część filmów wazupa, część działa dobrze. W innych filmach z różnych kanałów nie zauważyłem czegoś podobnego.

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Sprawdziłem -u mnie też ten filmik rzeczywiście się przycina (chwilowe zaciemnienia),sprawdziłem na kompie i też nie najlepiej działa.Tzn nie ma czarnych mignięć obrazu , ale są jakby zwolnienia i przeskoki.

Ale najdziwniejsze jest to ,że na tym filmiku jest jakby u góry jedna linia obrazu "wywinięta" jak w starych VHS...

Reszta YT b/u z tego co widziałem

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Czyli tak jak pisałem wcześniej. Koleś koduje jakimś dziwnym kodekiem. Profesjonalizm jak w jego filmach :slight_smile: dzięki wszystkim za pomoc

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Zauważyłem jeszcze taki problem , że kiedy trochę leci muzyczka na YT , to przestaje działać sterowanie pilotem TV dekoderem canal+.

Nic nie pomaga -tylko "miękki" reset tj ok 5s zielony wył na pilocie i restart androida.

Może kiedyś producent to poprawi-od dwóch aktualizacji nic się nie zmieniło...

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Mam dekoder vectry u mnie czegoś takiego nie ma. Jedynie jak włączam tv i wyświetla się info czy włączyć dekoder, to klikam włącz i nic się nie dzieje. Za chwilę znów pytanie czy włączyć dekoder i dopiero za drugim razem włącza się dekoder.