anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z aktualizacją softu w kdl-50wf665

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Martinezzz1979
Poszukiwacz

Problem z aktualizacją softu w kdl-50wf665

Witam. Mam problem z aktualizacją oprogramowania tv sony bravia 50wf665. Na stronce producenta jest dostępny nowy soft, a telewizor przy próbie sprawdzania czy jest dostępna aktualizacja wyświetla monit że nie znaleziono nowszej wersji oprogramowania. Moja wersja oprogramowania v8. 464-1000-1.700-0000

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Martinezzz1979
Poszukiwacz

Zaaktualizowałem tv z pamięci usb. Zobaczymy jak będzie w przyszłości jeśli jeszcze jakaś aktualizacja wyjdzie :wink: Temat narazie do zamknięcia. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

rozwiązaniem jest pobranie nowej wersji oprogramowania na pendrive, a następnie zainstalowanie jej bezpośrednio na TV.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
brysiu54
Poszukiwacz

Najnowsza wersja 6.6575 nie startuje z pamięci zewnętrznej.

profile.country.PL.title
Martinezzz1979
Poszukiwacz

Witam. Dlaczego ten model tv nie pobiera najnowszych aktualizacji przez sieć??? Czy podlega to reklamacji i wezwania serwisanta? Po to jest pobieranie aktualizacji z internetu żeby się nie bawić w pendrive. Kiedy kupiłem ten model tv i podłączyłem do neta to tv sam zaaktualizowal oprogramowanie, a teraz przy próbie aktualizacji pisze, że ma najnowszy soft. Ostatnia aktualizacja była w Grudniu 2020,a mój tv aktualizował się ostatni raz w Styczniu 2020.

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Mój tv z 2019 roku też nie ma updatu online. Ale drugi tv z 2020 już ma. 

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Hej, dopytam wsparcie techniczne, czy jest jakiś sposób.

profile.country.PL.title
Martinezzz1979
Poszukiwacz

Witam. Dziękuję za zainteresowanie sprawą. Wiadomo już coś dlaczego tv nie pobiera aktualizacji online? 

profile.country.PL.title
Martinezzz1979
Poszukiwacz

Zaaktualizowałem tv z pamięci usb. Zobaczymy jak będzie w przyszłości jeśli jeszcze jakaś aktualizacja wyjdzie :wink: Temat narazie do zamknięcia.