anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Opinie o serwisach Sony

profile.country.PL.title
Adam-mis
Poszukiwacz

Opinie o serwisach Sony

Witam,

 

Macie jakieś złe i dobre doświadczenia z serwisami Sony, Sontronic z Poznania i PRAM z Warszawy?

 

Chce naprawić porty HDMI w KD-49XH9505 o których pisałem w innym temacie i obydwa są w stanie się tego podjąć ale jednak chciałby zasięgnąć waszej opinii na ich temat zanim się zdecyduje na któryś.

 

Z góry dzięki

15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
Chrisp2.
Użytkownik

Jak dla mnie serwisy Sony to jest kpina z klienta. Dla tego właśnie nigdy więcej nie kupię tv Sony.

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

A ja mam bardzo pozytywną opinie o serwisie Sony. Mój xg85 zepsuł się krótko przed rozpoczęciem Euro. Był na gwarancji. Nie dość że nie zabrali mi go to jeszcze wymienili na nowszy xh90, który przywieźli i jednocześnie zabrali zepsuty. To był serwis z Płocka. Super serwis. Polecam

profile.country.PL.title
piotrzet97
Użytkownik

Niestety nie korzystałem z tych serwisów. Ale jakiś czas temu korzystałem tego z Radomia i mogę śmiało polecić. TV na gwarancji ekstra. Po 2 latach pojawił się pasek pikseli po prawej stronie matrycy. Zgłoszenie przez witrynę Sony. Następnego dnia telefon z serwisu i umówienie się na konkretną datę. Przyjazd osoby z serwisu za kilka dni. Pan robi zdjęcia odjeżdża. Następnego dnia po południu telefon z serwisu wymiana tv na nowy. Wymienili tv na nowy taki sam model tylko z następnego roku modelowego. Co ważne tv 2 lata gwarancji ale za standardową ceną możliwość wykupienia tej przedłużonej z Sony do 5 lat. Także wszystko jak należy i bardzo szybko.

profile.country.PL.title
Chrisp2.
Użytkownik

W życiu nie uwierzą w to co napisałeś. To jakaś ściema. Mój tv był dwa razy w serwisie i nic nie zostało zrobione. Właśnie konczy się gwarancja i zostaje mi tv z białymi plamami, a żeby obejrzeć film z dysku zewnętrznego czasem trzeba czekać ok godziny bo wspaniały telewizor nie widzi dysków czy choćby pendriva zarejestrowanego do nagrywania. Po co ludziom naprawiać szmelc lepiej przekonywać na forum takimi wpisami że wszystko gra. 

Martiall
Nowicjusz

Całkowity brak reakcji na zapytania mailowe. Kupiłem sprzęt, miałem otrzymać zwrot środków w ramach promocji, skoro już kupiłem, to już mój problem, kontaktu tel. z sony również nie ma żadnego. Ostatni zakup sprzętu tego producenta.

profile.country.PL.title
Michal_TJE.
Użytkownik

Ja również polecam serwis Sony z Radomia...

fakt nie było jakichś cudów ale jest przynajmniej kontakt i poczucie, że ktoś chce pomóc.

oczywiście ktoś wyżej przesadził z tą wymianą TV... za dużo lukru w tym poście...

profile.country.PL.title
piotrzet97
Użytkownik

Ja nie wypowiadam się na temat wszystkich serwisów tylko na temat tego z Radomia. Jak korzystasz z innego to ja nic na to nie poradzę. Tak jak opisałem wymiana tv została zlecona w 1 dzien po sprawdzeniu stanu u mnie w domu tyle. Chcesz to wierz nie to nie. To jest twój problem.

profile.country.PL.title
piotrzet97
Użytkownik

Oczywiście, że z niczym nie przesadziłem. Wymiana tv miała miejsce z modelu XE8505 na XF8505.

profile.country.PL.title
lutek71
Poszukiwacz

Ja właśnie dziś zgłosiłem do serwisu MIK z Radomia reklamacje bo mój KD-65XH9505 wyłącza się na TVP4K. Maja dzwonić w przyszłym tygodniu żeby zabrać telewizor do serwisu, choć zastanawiam się czy nie odwołać zlecenia bo centym pomocy sony powiedziało że problem rozwiąże najbliższa aktualizacja oprogramowania, ale chwilę trzeba na nią poczekać .