anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nie będzie aktualizacji do androida 8 w TV z 2015r?

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

Nie będzie aktualizacji do androida 8 w TV z 2015r?

Od wiosny 2020r słyszałem, że aktualizacja do Android 8 miała ukazać się lada dzień, bo w Azji ukazała się potem w USA ukazała się. Mamy już późną jesień a w Polsce aktualizacji jak nie było tak nie ma. Czy aktualizacja do Androida 8 w ogóle jest przewidziana dla odbiorników TV z 2015r produkowanych dla Europy?

17 ODPOW. 17
profile.country.PL.title
miszczu77
Użytkownik

Dokładnie. Ile można czekać?

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

@ miszczu, akurat tutaj odpowiedź wydaje sie być prosta.. dłużej niż można przypuszczać.

Pewnym "pocieszeniem" jest fakt że na forum niemieckojęzycznym chyba też już nadzieje są nikłe :wink:

To po prostu Sony... zagadkowe i tajemnicze :wink:

profile.country.PL.title
azuko67
Użytkownik

Tylko dlaczego szanowni przedstawiciele SONY milczą? Czy nie należy nam się odrobina szacunku i napisanie jakiejś informacji w tej sprawie? To Ja już nie rozumiem po co stworzyli te forum, jak sami nie biąrą udziału w dyskusjach lub tylko piszą tam, gdzie im wygodnie. Pozdrawiam Sony i odezwijcie się w kwestii tego tematu.

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

@azuko67 Tylko dlaczego szanowni przedstawiciele SONY milczą?

Myślę, że oprogramowaniem do Sony zajmują się programiści z innych krajów, którzy nie czytają polskich forów. Natomiast polscy pracownicy firmy Sony guzik mają pojęcie o planach centrali odnośnie aktualizacji oprogramowania w ich produktach. Czasami mam wrażenie, że w ogóle guzik co wiedzą o produktach Sony 😉

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Na forum niemieckim też czekają i też nikt z tamtejszego serwisu Sony nie chce podać terminu.

Wychodząc z założenia że rynek niemiecki jest ze względów finansowych atrakcyjniejszy od polskiego (ponoć wszystkim rządzi pieniądz) to zmowa milczenia serwisów wydaje się być narzucona :wink: No ale ważne że tam nikt tej aktualizacji nie neguje kiedykolwiek miałaby ona nastąpić.

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

@wolfmar No ale ważne że tam nikt tej aktualizacji nie neguje kiedykolwiek miałaby ona nastąpić.

 

Ciekawe jak spisują się aktualizacje w Azji i USA? Może Sony stwierdziło że więcej z nimi problemu niż pożytku?

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

Już straciłem całkowitą nadzieję, że aktualizacja Odbiorników z Android TV z 2015r kiedykolwiek się ukaże. Chyba jednak Sony olało Europę.

profile.country.PL.title
JamesBong
Poszukiwacz

Wniosek jest jeden "Nigdy więcej SONY!"

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Wyręczę specjalistów Sony na tym forum: W związku z licznymi zapytaniami czy ukaże się aktualizacja dla naszych odbiorników modeli z 2015 r uprzejmie informujemy aby obserwować nasze strony wsparcia technicznego dla w/w modeli tam uzyskacie państwo wszelkie najnowsze aktualizacje.Pozdrawiamy użytkowników modeli 2015/2016 z pierwszej połowy roku.