anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KE-55XH9096 Aktualizacja andrioda 9 na 10

profile.country.PL.title
bogrobert1
Poszukiwacz

KE-55XH9096 Aktualizacja andrioda 9 na 10

Witam, 

Nie wiem czy to tylko u mnie, zaktualizowałem tv z android 9 na 10 i mam wrażenie że dłużej ładują się aplikacje oraz przełączanie programów tv też jakby dłużej trwa, Czy ktoś też to zauważył ? Nie wiem czy można jakoś to naprawić ?  

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
sisimon17
Poszukiwacz

Witam, właśnie będę dzwonił na infolinię, zrobiłem aktualizację do wersji 6.1288 i kanały przełączają się masakrycznie wolno, kreci się kółko i po chwili obraz się pokazuje. Nie na wszystkich kanałach tak jest. Ewidentnie to wina nowego oprogramowania. 

profile.country.PL.title
misiek2k
Nowicjusz

Mam niestety to samo... Coś skiepścili - klasyka gatunku :wink:

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Mam to samo,oprócz tego np.na netflix czy yt nie można zmienić obrazu pod swoje upodobania gdyż od razu przełącza się na tv naziemną,w poprzednim sofcie można było na netfix zmienić tryb np na dolby vision jasny czy ciemny.

profile.country.PL.title
Gregory58
Użytkownik

Po każdej aktualizacji zalecane jest przywrócenie ustawień fabrycznych , można tego spróbować może się coś poprawi. 

profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Ustawienie obrazu na Netflix itp można zmienić oddzielni trochę jest inaczej ale da się.Ustawienia i w pasku szybkiego menu dodaj ustawienia obrazu wtedy jak wejdziesz w ustawienia obrazu możesz modyfikować ustawienia obrazu np. Netflix, YT

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Jest faktycznie,wcześniej było trochę inaczej,oczywiście ustawienia przywracane jak po każdej aktualizacji.

profile.country.PL.title
Danl924
Poszukiwacz

Mam tak samo. TV zamula jak jakiś badziew z niższej półki.. pozostaje chyba tylko czekać na kolejna aktualizacje być może to poprawią..

profile.country.PL.title
plusio76
Użytkownik

U mnie po ostatniej aktualizacji (6.1288)  co jakiś czas (powiedzmy co pół minuty) pikseloza - przy bardzo dobrej jakości sygnału. To jest jakiś kolejny błąd oprogramowania! Posiadam moduł CAM Canal+.

Przełączanie kanałów też jakby wolniejsze niż poprzednio. Kolejne pół roku czekania na łaskawą poprawkę oprogramowania. Co za szmelc...

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Ewidentnie skopana ta aktualizacja, to kręcenie kółek przy zmianie kanałów jest wkurzające. Telewizor jest wolniejszy.