anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-43W805c vs Xperia E4

profile.country.PL.title
kierma
Poszukiwacz

KDL-43W805c vs Xperia E4

Witam,

 

Mam taki problem. Mam na E4 zainstalowaną apke NC+go. Probóbuję odtworzyć to samo na pomocą kopii lustrzanej (Miracast) na TV jak w temacie. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że na TV nie pojawia się wyświetlany na E4 obraz, zaś dźwiek bez problemu działa i odtwarza. 

Podobny myk próbowałem zobić z Z1. I tu o dziwo Miracast przesyła obraz i dźwięk. W czym może być problem? jakieś kodeki czy tu raczej chodzi o androida? na e4 jest 4.4.4

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Najlepiej skontaktuj się z supportem Sony:

https://www.sony.pl/support/pl/contact

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kierma
Poszukiwacz

Dzięki za info, ale wydaję mi się, że nic z tego. 

 

Pisałem do nich już czekam drugi tydzień i lipa ;/

 

Może kiedyś im się uda odpowiedzieć, chyba, że problem taki skoplikowany :slight_smile:

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niesety nieraz długo trzeba czekać na odpowiedź - cierpliwości.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

Polecam zainstalować aplikacje NC+GO na TV działa WZOROWO.

Tylko wersja dedykowana na tablety, ta na smartfony jest obrócona o 90 stopni.

profile.country.PL.title
kierma
Poszukiwacz

oooo... może rzeczywiście pomoże, wielkie dzięki za info.

 

Jak spróbuję dam znać.

profile.country.PL.title
kierma
Poszukiwacz

cristians84 niestety, wyskoczyło okno, że wersja nie jest dedykowana na ten rodzaj urządzenia (czy jakoś tak). Już nawet sony napisało, że posyłają problem dalej bo sami nie umieją sobie poradzić :wink: 

 

jakby ktoś miał jeszcze jakiś pomysł proszę o kontakt :slight_smile: 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Jest rozwiązanie Twojego problemu tu na forum ale trochę trzeba poszukać i poczytać forum. Są apk które wyodrebniaja pliki apk z aplikacji na taby lub smarty ale też trzeba poczytać forum.

profile.country.PL.title
kierma
Poszukiwacz

kolego, gdybm wiedział to bym nie pytał jak w ogóle rozwiązać problem. A jak czytam, żeby zainstalować wersję na tablet to tak robie bo nie znam się aż tak. Ale dzięki za informację i już zabieram się do szukania. 

profile.country.PL.title
kierma
Poszukiwacz

matrbis - niestety, nawet wyodrębnienie aplikacji nic nie pomaga, jak na razie pendrive nie wykrywa instalki. Chyba, że ktoś ma jakiś inny pomysł, żeby ten TV to widział