anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-43XH8505 + sygnał satelitarny

profile.country.PL.title
krist00f
Poszukiwacz

KD-43XH8505 + sygnał satelitarny

Hej,

 

Sprawa wygląda następująco. Mam CANAL+ z dekoderem WIFI PREMIUMBOX+ (ADB NCP-4740SF). Antenę satelitarną mam ustawioną na HotBirda. Używam konwerter umożliwiający połączenie unicable. Dekoder połączony jest w trybie 2 anten. Od konwertera do dekodera biegnie jeden kabel, przed dekoderem rozdzielam go na dwa sygnały. Z tego co widzę w diagnostyce na obu antenach mam moc ok 80% a jakość ok 60%, ogólnie nie mam problemu z odbieraniem TV:) 

 

Chcę użyć modułu CAM. Próbuje w podobny sposób jak podłączyć antenę do telewizora (KD-43XH8505) i za diabła nie chce mi się udać. Przetestowałem już prawie wszystkie kombinacje i nic.

 

Co robię nie tak? Czy ktoś miał może podobny problem? Albo może natknęliście się na jakiś dobry guide w Internecie?

 

Z góry dzięki za pomoc.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Pytałeś dostawcę sygnału? Wiem, że kiedyś Multiroom nie działał z kartą CI+.

profile.country.PL.title
krist00f
Poszukiwacz

Hej,

 

Zadałem identyczne pytanie do supportu Sony. W odpowiedzi dostałem, że mogę zrobić reset do ustawień fabrycznych. Na moją odpowiedź, że już to robiłem dostałem info, że mogę oddać TV do serwisu :slight_smile:

 

Multiroom mówiąc szczerze nie interesuje. Chciałbym, żeby to zadziałało w jednym room-ie i będę happy.

Strona Canal+ twierdzi, że są szanse że mój TV będzie działał z modułem CAM, co więcej dostałem też potwierdzenie od użytkowników tego forum. Ale problemem jest sygnał dochodzący do TV. Mój TV go po prostu nie widzi. Gdy antena jest podłączona pod dekoder - sygnał jest, gdy przepinam się pod TV - sygnału nie ma. Telewizor kupiłem niecały rok temu i mam nadziej że nie był walnięty od nowości. Się skusiłem na przesiadkę na Sony to teraz zbieram tego owoce.