anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak rekomendacji Google TV XR-65X90J

profile.country.PL.title
Pl07R3K
Poszukiwacz

Brak rekomendacji Google TV XR-65X90J

Po którejś z aktualizacji zniknęły wszystkie rekomendacje z ekranu Dom w Google TV i już nie wróciły pomimo kilku kolejnych aktualizacji (obecnie mam PKG6.5660.0668EUA).

Na ekranie Dom wyświetlany jest jedynie pasek Twoje aplikacje na górze.


Tryb Tylko aplikacje jest wyłączony.

W Ustawieniach w Twoje serwisy jest tylko fabrycznie preinstalowane Prime Video, nie pojawiły się HBO Max, Netflix i Player, które oglądam. Wydaje mi się, że to może być przyczyną. 

18 ODPOW. 18
profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Od około tygodnia mam to samo na X95j, czy ktoś z was rozwiązał problem. 

ryanlmoses
Nowicjusz

Hej,
Napisze w tej sprawie do pomocy technicznej, moze uda mi sie zlapac jakiegos technika.
Porazka...

profile.country.PL.title
kloud3
Poszukiwacz

Czytałem, iż ostatnio google zmieniło politykę wyświetlania rekomendacji i aby je widzieć, trzeba w ustawieniach konta google pozwolić na zapisywania historii np oglądania youtube itd...

profile.country.PL.title
yacowwy
Poszukiwacz

U mnie rekomendację działają (model XR-65X90J, soft 6.7240).

 

Mam jednak inne pytanie z tym związane. Jak edytować kolejność apek w rekomendacjach oraz jak wyłączyć te niepotrzebne? Na Android TV w poprzednim modelu można to było robić. Na Google TV nie mogę znaleźć takiej opcji.

 

pozdrawiam

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Nie da się. Na android tv można było sobie przesuwać jak się chce, dodać lub usunąć. Google tv nie daje takiej możliwości. Jak dla mnie google tv ma lepszą oprawę graficzną, ale okrojone możliwości w stosunku do android tv. 

profile.country.PL.title
Pomocniczka
Użytkownik

profile.country.PL.title
niunianiunia
Użytkownik

Przejdź do aplikacje-więcej- przytrzymaj na danej aplikacji przycisk OK- są 3 opcje 1..., 2 przenieś, 3 odinstaluj

profile.country.PL.title
kamirek
Poszukiwacz

Witam,

miałem to samo /brak rekomendacji/ na ekranie Dom. TV XR-55X90J, v6.7283. Pomogło odinstalowanie ostatniej aktualizacji Google TV Home z dn. 6.09.2023 z poziomu Google Play Store i rekomendacje wróciły.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Pomogło odinstalowanie i zainstalowanie powtórne ostatniej aktualizacji google tv Home, tak jak pisze Kamirek.